dzisiaj: 30, wczoraj: 22
ogółem: 757 090

statystyki szczegółowe

28. Turniej Wakacyjny

Właśnie zakończył się 28 Wakacyjny Festiwalu Piłki Nożnej .W tym newsie znajdziecie wszystkie informacje dotyczące turnieju i naszej drużyny . + Galeria

Drużynę UKS Mazovia reprezentują 3 drużyny.

W Kategorii do 11 lat UKS Mazovia nie ma żadnych reprezentantów. Grają 3 drużyny systemem każda z każdą :
1.Lechiści
2.FC Białobrzegi
3.Linki

W kategorii 12 - 13 lat (roczniki 96-97) nasza drużyna startuje pod nazwą FC Tomaszów United.

4. FC LdW

W kategorii 14 - 15 lat (94-95) Mazovię reprezentują dwie drużyny. Rocznik 94 występuje pod nazwą Zerek Band a rocznik 95 pod nazwą Łowcy Przygód.

_______________________________________________________________________________
W środe zostały rozegrane pierwsze mecze.

FC Tomaszów United po wyrównanym meczu przegrało z Błękitnymi Gromami 1-2. (Bramka Nowak)

Łowcy Przygód w męczarniach wygrali z Lubocheńskimi Gwiazdami 2-0. Bramki strzelali Dominik Matusiak i Filip Urbańczyk. Tym samym uczynili pierwszy krok do awansu.

Zerek Band po łatwym meczu wygrali z Green Street 6-2 Bramki strzelali: Mateusz Napierała 3, Michał Magdziak, Krystian Sygitowicz oraz Dominik Gaca. W tej samej kolejce SwM Team pokonało gładko 12-0 drużynę Polna United i wydaje się że sprawa awansu roztrzygnie się między Zerek Band a SwM Team.
W czwartek została rozegrana druga kolejka.

FC Tomaszów United podejmował Krzyżową i wygrał 20-1 !!! - Gratulacje To zwycięstwo daje na 99% awans do półfinału.

Łowcy Przygód pauzowali i przygotowują się do piątkowego meczu z Kol. Zawada. W tym samym czasie Koloniści rozprawili się gładko z drużyną Lubocheńskich gwiazd która tym samym pożegnała się z turniejem. Łowcom zostało tylko spotkanie o 1 miejsce w grupie.

Zerek Band spotkał się z drużyną Swolszewic Małych. W wyrównanym meczu który będzie prawdopodobnie decydował o kolejności w grupie padł wynik 2-2. Bramki strzelali Dominik Gaca oraz Krystian Bożyk.  Awans jest prawie pewny.
W piątek została rozegrana ostatnia kolejka meczów w fazach grupowych.

FC Tomaszów United
pauzowała. Nasza drużyna wyszła już z grupyz 2 miesjca i oczekuje na rywala w półfinale.

Łowcy Przygód
rozegrali mecz o 1 miejsce w grupie z drużyną Kolonistów Zawada(UKS Trójka). Mecz mimo naszej przewagi zakończył się wynikiem 0-2 dla przeciwników

Zerek Band
zagrali mecz z najłatwiejszym rywalem w grupie. Przeciwnikiem była Polna United. Mecz zakończył się wynikiem 24-0.Bramki strzelali:  (M.Napierała4 , K.Bożyk3, K.Sygitowicz, M.Magdziak 3., M.Lewandowski 1, M.Warsicki 2, D.Gaca3, M.Bernacik 5, A.Balcerek 2,). W tym samym czasie SwM wygrało z  Green Street 5-2 i w taki sposób awansowaliśmy do półfinału z 1 miejsca w grupie.
__________________________________________________________________________________
W Poniedziałek zostały rozegrane półfinały
12 - 13 lat :
FC Tomaszów United pokonało łatwo Lechie 96 6-0 po bramkach Witek 3, Sobieraj , Spała i Ryba. W drugim meczu który był wewnętrzną sprawą Niezapominajek łatwo wygrały Błękitne Gromy z Orlikami.

14 - 15 lat :
Łowcy Przygód podejmowali w półfinale Zerek Band. Był to jeden z najlepszych meczy w turnieju mimo tego że w regulaminowym czasie nie padły bramki mimo bardzo dobrych okazji Łowców w tym dwie stuprocentowe. Przy pierwszej piłka w ostatniej chwili została wybita w poprzeczke a przy drugiej żaden z atakujących Łowców nie potrafił wpakować piłki do bramki gdzie cuda wyprawiał Darek Zerek. Karne lepiej wykonywali piłkarze Zerek Bandu. W pierwszej kolejce trafił Magdziak a przestrzelił Przyborek. W drugiej serii strzelił Bożyk a Urbańczyka strzał obronił Zerek i takim sposobem Zerek Band trafili do Finału rozgrywek w którym zmierzą się z Kolonią Zawada która pokonała łatwo SwM Team.
________________________________________________________
W Wtorek Finały :

Mecz o 3 miejsce :
Lechia 96 2-4 Orliki

Mecz o 3 miejsce:
SwM 1-5 Łowcy Przygód. Łowcy łatwo pokonali SwM team i zajeli 3 miejsce w turnieju. Bramki strzelali: Kołodziejczyk,Dzwonkowski,Niemiec,Przyborek, Jakubowski. Opisze tutaj bramkę Niemca który strzałem z połowy pokonał bramkarza rywali a parę minut później wybił ręką piłkę która leciała do naszej pustej bramki.

Finał 14 - 15 lat
Kol. Zawada 2-0 Zerek Band. Niestety Koloniści okazali się nie do pokonania pokazując naprawde ostry futbol polegający przede wszystkim na grze bark w bark. Pierwsza bramka wpadła bo dobrym uderzeniu z dystansu Klibera , natomiast druga po strzale który rykoszetem odbił się i zupełnie zmylił naszego bramkarza Zerka.

Finał 12 - 13 lat
Błękitne Gromy 1-1(Karne 3-2) FC Tomaszów United. Po wielkim widowisku wyrównanej walce wygrały niestety Błękitne Gromy. Po pierwszej połowie przegrywaliśmy 0-1 w drugiej połowie wyrównaliśmy po trafieniu D. Witka. Dogrywka 2x5min. nic nie dała i o wyniku zdecydowały karne które strzelali Nowak(pudło) Witek i Spała (trafione).