Turniej W Łowiczu

Sobota 13 Lutego okazała się dla nas szczęśliwa. Udało nam się wygrać drugi turniej w tym roku.
Wyjechaliśmy na turniej do Łowicza już o 6.45 , więc potrzebowaliśmy troche czasu na rozbudzenie. Turniej nie był zbyt mocno obsadzony , były tylko 2 drużyny z ligi wojewódzkiej. Nasz pierwszy mecz jednak był dobry , choć w sumie mieliśmy więcej szcześcia niż umiejętności . Ale w piłce nożnej liczą się wyniki a ten był bardzo dobry. Wygraliśmy z Pegazem Drobin 2-0 po bramkach Krystiana i Fify. Następny mecz już był słabszy i przegraliśmy z drugą drużyną Widoku Skierniewice 1-0. Ale udało nam się wyjść z grupy po bezbramkowym remisie z Pelikanem II Łowicz. Oczywiście nie zapomne tutaj wspomnieć o grze piłkarzy Pelikana (piszę z dużej drużyny ponieważ kultura tego wymaga ) którzy faulowali i prowokowali , natomiast sędzia widział faule tylko w strone gospodarzy.
W półfinale spotkaliśmy się ponownie z gospodarzami , tym razem z pierwszą drużyną Pelikana. oczywiście sposób gry i sędziowania nie zmienił się a po regulaminowych 14 minutach było 1-1 a bramkę strzelił Fifa . Na szczęście w karnych udało nam się wygrać w karnych 3-2 ( karne strzelali Fifa , Krystian i Dziku). W finale spotkaliśmy się ponownie z Pegazem jednak tym razem już nie poszło tak łatwo , po regulaminowych 14 minutach znowu był remis , tym razem bezbramkowy. W karnych tym razem też się udało wygrać (było 3-1 , strzelcy ci sami, jeden Dziku obronił ) i zostaliśmy zwycięzcami turnieju w Łowiczu ! . Indywidualnie został wyróżniony Paweł Lenarcik (Dziku) , dostał nagrodę dla najlepszego bramkarza . Z okręgu piotrkowskiego uczestniczyły jeszcze drużyny GUKS Gorzkowice ( 4 miejsce ) i Concordii Piotrków Tryb. (5 miejsce)
Pisałem już o tych mniej przyjemnych rzeczach jakimi były złe sędziowanie oraz prowokacje ze strony Pelikana . Co ciekawe podczas turnieju u nas było spokojnie , nikt nikogo nie zaczepiał . Ale pozostawimy to bez komentarza.
Natomiast z tych pozytywnych rzeczy to chcieliśmy podziękować piłkarzom Concordii za wsparcie i doping , bo to naprawdę pomaga. A jednocześnie pokazało że nie porozumienia z poprzedniego sezonu to już historia i to było tylko pod wpływem meczu i emocji.

Wyniki :
FAZA GRUPOWA :
Pegaz Drobin 0-2 UKS Mazovia (Urbańczyk , Kołodziejczyk)
Widok Skierniewice 1-0 UKS Mazovia
Pelikan II Łowicz 0-0 UKS Mazovia

PÓŁFINAŁ
UKS Mazovia 1-1 (k 3-2) Pelikan I Łowicz
karne
Urbańczyk, Kołodziejczyk, Lenarcik trafione , jeden obroniony

FINAŁ
UKS Mazovia 0-0 (k.3-1) Pegaz Drobin
Karne :
Urbańczyk, Kołodziejczyk, Lenarcik trafione , jeden obroniony , jeden przestrzelony.

Drużyna :
Paweł Lenarcik
Mateusz Olczak
Patryk Bojdo
Adrian Niemiec
Michał Lewandowski
Filip Urbańczyk
Mateusz Przyborek
Damian Nowak
Krystian Kołodzieczyk
Dominik Matusiak
Dominik Gołębiowski

Drużyny zostały podzielone na 2 grupy :

Grupa Nr. 1 :

1.       Pelikan I Łowicz

2.       Guks Gorzkowice

3.       Concordia Piotr. Tryb.

4.       Widok II Skierniewice

Pelikan I Łowicz 1:0 Guks Gorzkowice

Pelikan I Łowicz 1:1 Concordia Piotr. Tryb.

Pelikan I Łowicz 1:0 Widok II Skierniewice.

Grupa Nr. 2 :

1.       Pegaz Drobin

2.       UKS. Tomaszów Maz.

3.       Pelikan II Łowicz

4.       Widok I Skierniewice

Pelikan II Łowicz 0 : 0 Uks Tomaszów Maz.

Pelikan II Łowicz 1 : 4 Pegaz Drobin

Pelikan II Łowicz 1 : 0 Widok I Skierniewice

Półfinały :

UKS Mazovia 1-1 (k 3-2) Pelikan I Łowicz

Pegaz Drobin  1-0 Guks Gorzkowice

Dwu Mecz o 5 miejsce :

Pelikan II Łowicz 1 : 3 Concordia Piotr. Tryb.  – 0:1 i 1:2

Mecz o 3 miejsce :

Pelikan I Łowicz 1 : 0 Guks Gorzkowice

Finał :

UKS Mazovia 0:0 (k.3-1) Pegaz Drobin

Najlepszym Zawodnikiem Turnieju Został Michał Majchrzak .(Pelikan I Łowicz)
Paweł Lenarcik (Dziku) , dostał nagrodę dla najlepszego bramkarza.