6 Turniej o Puchar UKS Mazovia

• autor: uksmazovia, 2010-11-20 16:23

Za nami już 6 turniej o Puchar UKS Mazovia. Tym razem triumfowała ekipa ...

30 Stycznia 2011 roku odbył się VI Turniej o Puchar UKS Mazovia. W tym roku w kategorii 1994/95 wystąpiło 6 drużyn , grając systemem każdy z każdym. UKS Mazovia wystawiła dwa zespoły, oprócz tego na turnieju pojawiły się ekipy Widoku Skierniewce, RKS Lechii, Szczerbca Wolbórz i Andrespolii Wiśniowa Góra. Mecze tak się ułożyły że ostatnie trzy pojedynki decydowały o miejscach w tabeli. Walke o 5 miejsce wygrała Andrespolia demolując 8-0 Szczerbca. Następnie o 3 miejsce walczyła Mazovia II i RKS Lechia. Zacięty mecz zakończył się wynikiem (potrzebne dane) i trzecie miesjce zajęła Lechia. Ostatni mecz okazał się finałem , w którym spotkały się nie pokonane do tej pory ekipy Widoka i Mazovii I . Mazovia potrzebowała remisu do zwycięstwa w turnieju. W pierwszej minucie po bramce Igora Jakubowskiego objeli prowadzenie , ale potem do głosu doszli goście , i strzelając aż 5 bramek pokazali kto był najlepszy tego dnia. Widok triumfatorem tegorocznego turnieju natomiast najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano Adriana Niemca z UKS Mazovia I .

GALERIA :

Nasze Drużyny grały w następujących składach :

UKS Mazovia I
Sledzik - Mateusz Olczak, Adrian Niemiec, Michał Lewandowski, Hubert Spała - Mateusz Przyborek, Filip Urbańczyk, Igor Jakubowski, Paweł Barański, Maciek Świnoga, Krystian Kołodziejczyk.

UKS Mazovia II
Kuba Duda - Michał Paduszyński, Michał Magdziak, Mateusz Kasprzycki, Mateusz Bernacik, Kacper Porczyk, Kuba Babis, Kacper Sobieraj, Czarek Kawecki .

• czytano: [2036]