Sroda - Szczerbiec Wolbórz 2-3 UKS Mazovia
(Bramki Lewandowski i Przyborek)

Sobota - MKP Boruta Zgierz 0-0 UKS Mazovia
Relacja w dalszej częsci

W sobote o godzinie 11.00 w Zgierzu na runde wiosenną zainaurgowała UKS Mazovia w klasie wojewódzkiej Deyna. Na początek czekało ich trudne spotkanie z wiceliderem rozgrywek, miejscowym MKP Boruta. Mazovia mimo wielu problemów przystąpiła do rundy wiosennej z nadzieją na utrzymanie w lidze.

Gospodarze przez cała pierwszą połowe rozgrywali piłkę ale najczęsciej na swojej połowie. Umiejętnie bronili się przyjezdni jednocześnie groźnie kontrując, natomiast gospodarze z namiętnością ostrzeliwali budynki ustawione za bramką dobrze dysponowanego tego dnia Pawła Lenarcika. Do przerwy 0-0.

Druga połowa zbytnio nie różniła się od pierwszej . Boruta próbowała atakować , natomiast Mazovia odpowiadała jej groźnymi kontrami. Na kilka minut przed końcem piłka po dośrodkowaniu przeleciała nad bramką Mazovii ,a w 6 minucie doliczonego czasu MKP miała rzut wolny z 20 metrów , gdzie piłkę lecącą w samo okienko wyciągnął bramkarz Mazovii, w odpowiedzi Mazovia pod bramką Boruty , piłkę traci jednak Piotrowski. Końcowy gwizdek , gospodarze zszkowani swoją bezradnością , Mazovia zadowolona z dobrego początku sezonu

Na sam początek rundy Mazovia zdobywa punkt z wiceliderem. W Tomaszowie każdy punkt przybliża drużynę do utrzymania w lidze.

Drużyna wystąpiła w składzie: P.Lenacik(kapitan) - M.Olczak,A.Niemiec,P.Bojdo,K.Duda, B.Goździk(40' H.Spała),M.Lewandowski(70' M.Piotrowski), I.Jakubowski, M.Głowacki - F. Urbańczyk, M.Przyborek(53'K.Kołodziejczyk) .