Aktualności

Rzgów

• autor: uksmazovia, 2011-04-13 17:22

Krótka Relacja z meczu

Czwartek o godzinie 17.00 na stadionie w Rzgowie na boisko wybiegli piłkarze miejscowego Zawiszy i przyjezdnej Mazovii Tomaszów. Mecz był jednym z tych o których się mówi, że jest o 6 pkt. Zwycięstwo przybliżało jedną z drużyn do utrzymania , natomiast porażka mocno utrudniała sytuacje w tabeli. Obie drużyny miały za sobą słabe mecze , Mazovia przegrała 1-5 z Gieksą, natomiast Zawisza przegrał 7-2 z Widokiem. W ten dość gorący dzień lepiej mecz zaczęli przyjezdni. Dobrą piłkę dostał i Przyborek i wspaniałym uderzeniem wyprowadził gości na prowadzenie. Spotkanie było bardzo szarpane, dużo fizycznej walki , obie drużyny próbowały szczęścia , ale nic nie wpadało. Tomaszowianie , a dokładniej Lewandowski miał świetną okazje aby zmienić wynik i umocnić się na prowadzeniu , jednak zbyt długo zwlekał ze strzałem i ostatecznie do przerwy zakończyło się wynikiem 0-1.
W przerwie jedna zmiana. Za strzelca bramki wszedł nie do końca zdrowy Igor Jakubowski. Pierwsza akcja drugiej połowy to indywidualny rajd zawodnika ze Rzgowa który przebiegł przez całą połowę i ograł całą drużynę przyjezdnych i doprowadził do wyrównania. W tym momencie Mazovia stanęła i dała sobie wbić drugą bramkę. Beznadziejna stała się sytuacja tomaszowian. Kolejne ataki nie przynosiły skutku. W końcu goście wyszli z kontrą, Urbańczyk oddał strzał który odbił się od słupka, zamieszanie na linii bramkowej i z najbliższej odległości wpakował piłkę do bramki Lewandowski. W ostatniej minucie Barański z 16 metrów oddał dobry strzał , ale w środek bramki , w odpowiedzi Zawisza miał 100% okazję, którą zmarnowali. Mecz zakończył się podziałem punktów.

Grali : P.Lenarcik – H.Spała, A.Niemiec, M.Olczak, P.Duda – P.Barański, M.Głowacki, M.Świnoga(60’B.Goździk), M.Lewandowski – F.Urbańczyk, M.Przyborek(40’I.Jakubowski)